Модельный ряд Skoda

Отзыв о Skoda Karoq 2018 года

Автомобиль: Skoda Karoq 2018 г.в., внедорожник, роботизированная с 2 сцеплениями коробка передач, Передний привод , пробег - 20000 км, двигатель - 1.5 turbo бензин, комплектация - Style
Автор: Арсен (Украина, Луцк)   26.07.2019
Расход в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 7.0 л/100км, средний: 8.0 л/100км

Мій перший відгук, тож не судіть строго.

Купив автомобіль в 2018 році. Це друге авто в сім'ї - тепер рахую його основним. Старіша машина - універсал опель астра Н. До цього були ВАЗ 2107 та теж опель астра 1999 р.в.

Постараюсь бути об'єктивним і напишу коротко.

Після довгих днів роздумів було прийняте рішення купити кросовер і основна дилема стояла покупки KIA Sportage чи Шкода Карок.

Зупинився на шкоді - чисто суб'єктивно більше сподобалась ергономіка.

За час експлуатації з листопада 2018 пройшов зимову експлуатацію, декілька дальніх маршрутів по Україні (Луцьк - Кропивницький - Луцьк - двічі), одну дальню дорогу в Європу загальним пробігом 4930 км. з експлуатацією в горах на помірному бездоріжжі.

Авто має як позитивні, так і негативні моменти, а також розцінюю його через призму попереднього досвіду експлуатації інших мрок та суб'єктивним відношенням до факторів інтер'єру / екстер'єру.

Подобається динаміка двигуна 1.5 TSI - особливо після атмосферника 1.6 на 115 к.с. Підриває і їде дуже жваво. Часто зустрічаю нарікання на масложор - в мене проблеми такої не існує поки. Пройшов перше ТО - ціна дуже прийнятна - біля 1600 грн за все про все. Також дуже імпонує ергономіка - зручність розташування в салоні/багажнику усіх ніш, кишень, тощо. Чудові ЛЕД фари. Автоматика на дощ/перемикання габаритного/юлижнього світла, круїз контроль - все лишає приємні відчуття комфорту. Лакофарбове покриття вже встиг випробувати - після фарбування сусіднього забору пульвілезатором щалишились цятки на кузові. Вивелись легким розчинником без проблем і без наслідків для лаку/фарбу - тощо - тут теж ставлю зараховано :). Подобається велика кількість місця в салоні, незважаючи на скромні розміри авто - це характерно для шкоди загалом - дуже практично. Carplay - супер, проте на жаль не працює андроід на території України. Звук, навігація Apple - все добре як на звичайного обивателя.

Підвіска. Відпрацьовує ями на чудовому рівні. АЛЕ. Дуже дратує переїзд лежачих поліцейських. Таке враження, що пробиває аж в салон - при тому, що стараюсь проїзджати їх акуратно. Розчаровує розхід пального. Він дуже далекий від заявленого. Навіщо було вказувати завідомо нереальні цифри - загадка. До мінусів віднесу відчуття їзди в заторах по місту на DSG - при всій зручності коробки автомат (для мене це вперше) - алгоритми деяких дій ДСГ залишаються для мене загадкою. Треба призвичаюватись.

Вцілому резюме таке, що це добре збитий чешськи й німець. Гарне авто для молодої сім'ї. Звісно, не ідеальне, проте за показниками ціна / якість на мою думку, одне з найкращих.

Критикуйте, запитуйте - з радістю відповім.

Плюсы автомобиля: Двигун, динаміка, ергономіка салону та багажника. Електронні помічники. Підвіска на ямах і легкому бездоріжжі. Carplay для власників Apple. Якість фарбування кузова. Місткість салону як для авто такого класу.

Минусы автомобиля: Часом дратує алгоритм роботи DSG. Підвіска на лежачих поліцейських. Розхід пального.

Совет покупателю: Не люблю радити чогось іншим людям - кожен сприймає покупку через призму своїх побажань/потреб і досвід експлуатації попередніх авто. Тому просто побажаю безпроблемної експлуатацію ваших машин, якими б вони не були.

Василь К

Ех, механіку б йому.....

Василь К, спочатку теж була така думка... Проте до хорошого звикаєш швидко - тепер точно ні

Makes

Все производители лукавят с расходом. Это надо учитывать при выборе автомобиля. Также надо учитывать что этот автомобиль провоцирует на динамичную езду. Отсюда и расход. Но на нем можно ездить и экономично если не крутить выше 2000 об/мин.

Makes, можна зробити знижку на динамічну їзду, хоча я не ганяю. З розумінням поставився б до різниці в літр на 100 км. із заявленими цифрами. Але не аж на стільки...

Boguslavskiy

Makes, Не все. У меня на сузуки витаре расход меньше заявленого

Makes

На расход влияет и качество нашего топлива. Не секрет что те кто ездят в Европу замечают что на расход европейского топлива прилично меньше чем нашего. При одинаковых условиях эксплуатации. Как вы понимаете замеры расхода топлива в Skoda производили не на нашем топливе)))

Makes, я стверджую, підсумовуючи австрійський бензин і круїз контроль по автобану. Розхід занадто не вписується в заявлений. Я б сказав кричуще.

Makes

ArsenArsen, Здесь, очевидно, дело в методике определения заявленного расхода. Если вы будете в машине один, скорость около 90км/ч, ровная дорога, отсутствие ветра, полное соответствие снаряжённой массы авто данным производителя, то, пожалуй, литров 5,5 и получится. А то и меньше. Так они и измеряют. А то что в реальной жизни так ездить практически не получается, так то забота потребителя)))

Shep

отличный отзыв и машинка, ездил на тестдрайвах 2,0тси и 2,0тди, инетресно как едет 1,5... минус конечно сухая ДСГ, рекомендую в пробках спорт режим использовать, чтобы меньше между 1 и 2 клацала - дольше проживет... Насчет расхода , так а что Вы хотели? знаете как меряют европейцы заявленный расход? ездят на европейском топливе по европейским дорогам по всем правилам, т.е. не более 50км/ч в городе а у нас этот двиг на С классе кушает 7-8л, чего Вы хотели на более тяжелой машине? желаю удачной эксплуатации

Shep

Shep, блин перепутал, думал о кодиаке отзыв на кароке тоже катался на тесте, хорошо 1.5тси едет

Shep, Дякую! Маю надію, що авто прослужить довго і безпроблемно. Вцілому машинка справді дуже приємна і динамічна - поки аніскільки за покупку не шкодую.

Danubecaptain

Удачной и беспроблемной эксплуатации!
Вопрос по коробке: не дёргается в пробочном движении (если было)?

Danubecaptain, Дякую! Нюанси коробки DSG описані широко. Саме дьоргання не було поки, проте алгоритм переключання передач при зміні дорожних умов в умовах міста часом дратують. Бувало таке, що переходив на мезанічний режим і "підказував" комп'ютеру, що пора б перейти на нижчу/вищу... Чим більше їзди в форматі'"за містом" - тим менше нарікань. Взагалі не катастрофа. Питання звички.

borisvasin

7-8 в городе делаю при динамической езде, 5-6 в режиме овоща, но у нас так не поедешь в Кривом Роге, город длинный и медленно не получается ехать. Вы вот были в Европе, так вот замеряйте на круизе 90 по трассе и потом замеряйте в городе не более 50, у меня в европе получалось примерно по паспорту. + делайте скидку на то, какой у нас бензин и (что тоже немаловажно) - почитайте, какое масло рекомендуется в европе для этого двигателя и какая будет экономия по сравнению с 5-в40. Скажу больше, у меня он ест 10.5 на круизе при скорости 160, так что вы приловчитесь и сможете понять, как экономить. Для начала просто не стартуйте резко на светофорах, разгоняйтесь плавно, не крутя выше 2000. Сделайте так хотя бы 1 денёк, и вы поймете что всё он может У меня на 32к начались звуки сцепления проявляться и чуточку дергаться коробка, но диагностику пока не делал, надеюсь что все хорошо, потому что при плавной езде ничего нет, только при тапке в пол

borisvasin, я не уявляю як можна робити 5-6 літрів в місті. Хоч в Європі, хоч у нас. Це не реально.

SBY

ArsenArsen, я роблю 6.5 о 5.00 (вище вже писав) по Львову, коли нема машин і світлофори не працюють. Але тоді місто майже нічим від траси не відрізняється. Може виробник також так заміряє)).

borisvasin

я и не отрицаю что сам ее убил, по этому ниразу не пожалел о покупке. По поводу расхода - это честно и откровенно. Просто попробуйте представить что у вас нету на тахометре цифр выше 2.5 и едьте плавно набирая ход. https://www.drive2.ru/l/529635301929255811/

Підходить до кінця гарантія на мій Карок - за місяць ремонтуватиму за свої...
Можна підвезти якісь підсумки.
Вцілому не покидає відчуття що з купівлею цього корча я дав в штангу. Наступне авто буде вибране на багато більш скурпульозно. Отже.
Пробіг - 39000 км.
Спочатку виліз дефект рульової колонка, Вона, чомусь (і як я не перевірив при купівлі відразу...) не регулювалалсь по висоті. На СТО здивовано відзняли відео, що не було сторонього механічного втручання, відіслали його на завод і пізніше всю її замінили на нову.
Далі - вийшла з ладу кнопка Старт - Стоп. Також замінена по гарантії.
І вишенка на торті - вмерло зчеплення "допрацьованої і з випраленими всіма косяками" сухої DSG. Добре, що сталось це в гарантійний період, бо вартість заміни і роботи біля 28 тис грн., що на сьогодні є аналогом 1 тис $, хто не знає..
За час експлуатації, почав скрипіти і рипіти багажник, сторонні звуки в салоні повсюду.
Підвіска жорстка не в міру і на дрібних ямах авто аж підкидає.
Окремо виділю роботу DSG в місті. Ривки, не вчасні переключання передач .. Тепер от думаю, скільки ця коробка протягне після заміни щеплення на нове.
Друзі, хто хоче жити собі спокійно і спокійно експлуатувати авто, яке не "робить" мозок - подумайте двічі перед купівлею. Мабуть не даремно все таки, на вторинному ринку ВАГ втрачає дуже суттєво...

Jurij S

ArsenArsen, дуже вдячний за Ваш свіжий відгук. Він зупинив мене перед помилкою, бо тест нового Карога нині був приємний, але ввечері став читати відгуки...

Jurij S, Юрію, написав щиро, так як є... Радий, якщо відгук допоміг... Вдалої покупки

Тест-драйв Skoda Karoq: Skoda Karoq. Новий і сильний гравець у класі компактних кросоверів
Skoda Karoq. Новий і сильний гравець у класі компактних кросоверів

Організатори заходу вирішили відійти від стандартного формату знайомства з автомобілем – класичного тест-драйву, натомість влаштували масштабний квест, проходити який потрібно було саме на Кароках.

Продажа б/у Skoda

Skoda Octavia 2006 Skoda Octavia 7.550$ 2006 310.000 км